Киркат - каталог предприятий Кировограда
 
 
Каталог предприятий

Sushi & Donburi, суши на вынос, магазин суши в Кропивницком

Sushi & Donburi, суши на вынос, магазин суши в Кропивницком

Чоловіку з ВІЛ+ допомогли відновити паспорт

31 марта 2018 - Администратор
Чоловіку з ВІЛ+ допомогли відновити паспорт

«Торік у серпні я впав і отримав переломи рук та ноги. Я втратив свідомість, лежав сам на вулиці, у мене вкрали все, що було в кишенях, — паспорт, гроші. Допоможіть відновити паспорт…». З таким зверненням до Кіровоградського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІД» звернувся клієнт організації. Після отриманих травм, він проходив довгий період лікування та реабілітації у Кіровоградській обласній лікарні. Коли його виписали, він з труднощами пересувався на милицях або ж в інвалідному візку. До речі, щодо останнього, то в цьому посприяли фахівці нашої організації.

 


Ситуацію ускладнював факт того, що клієнт не мав будь-яких рідних та знайомих, які могли б допомогти. Також оскільки клієнт мав зареєстроване місце проживання у місті Харкові. Тому він мав би їхати до цього міста, щоб отримувати паспорт. Тому наш юрист  звернувся до багатьох державних структур, зокрема, і до Державної міграційної служби, яка й дозволила громадянину отримати паспорт у місті Кропивницькому.


— Відповідно до п. 47 Постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302 у разі прийняття документів від особи, яка не може пересуватися самостійно у зв’язку з тривалим розладом здоров’я, за зверненням такої особи або її законного представника, оформленим у письмовій формі, здійснюється виїзд працівника територіального органу/територіального підрозділу Державної міграційної служби, уповноваженого суб’єкта за місцем проживання особи. Тобто Державна міграційна служба мала б здійснити виїзд додому до громадянина, однак в даному випадку ситуацію ускладнило те, що громадянин мав зареєстроване місце проживання у м. Харкові, хоча і проживає в м. Кропивницькому. Натомість, ми дійшли до компромісу: Державна міграційна служба дозволила звернутися не за зареєстрованим місцем проживання, як передбачено законодавством, й громадянин самостійно діставався  потрібного відділу ДМС у м. Кропивницькому, а не в Харкові. Також важливим є те, що особа одразу зверталася до Національної поліції, що значно полегшило процес зібрання документів, — коментує юрист Кіровоградського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Арсен Арутюнян.


— Наразі ми маємо змогу надавати юридичні консультації спільно з Громадською спілкою «Українська Гельсінська спілка з прав людини» в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю. Зручність отримання послуг полягає в тому, що громадська приймальня знаходиться в м. Кропивницький на базі Громадської організації «Територія успіху». Співпраця полягає в наданні безоплатної правової допомоги отримувачам послуг, у тому числі надає правову допомогу у справах досудового захисту. В рамках даного Меморандуму Громадська спілка «Українська Гельсінська спілка з прав людини» надає безоплатну правову допомогу — порушення права на конфіденційність діагнозу та розголошення ВІЛ-позитивного статусу, діагнозу наркозалежності, відмова в проведенні хірургічного втручання, порушення права на отримання медичної допомоги, відмова у працевлаштуванні або звільнення з роботи у зв’язку з ВІЛ-позитивним статусом або захворюванням на туберкульоз або перебуванням в програмі ЗПТ, — коментує голова правління Кіровоградського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Юлія Чабанюк.


Нагадуємо, що ВІЛ-позитивні особи та їх рідні можуть звернутися за правовою допомогою до наших фахівців за адресою: м. Кропивницький, вул. Преображенська, 2 (будинок побуту), 6 поверх, каб. 610, тел.: 24 – 69 – 04, офіційна сторінка у соцмережі «Фейсбук»: https://www.facebook.com/kiraids/


Матеріал підготувала:
Семененко Вікторія, PR-менеджер КОВ ВБО
«Всеукраїнська мережа ЛЖВ»
+38 099 65 73 923 Semenenko_vik@ukr.net

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Отзывы и комментарии

Роботэнкс - очень известна в узких кругах, но мало известная в широких (простите за тавтологию). При этом она...
Пользователь hjj,jn'yrc hj,jntyrc оставил отзыв 15 апреля 2019 в 20:55 к странице Роботэнкс, производитель мобильных и коммерческих контейнерных АЗС
Тут Вам не ответят. И если хотите, чтобы сделали хорошо - езжайте в Кривой Рог, там давно такие операции делают...
Пользователь Администратор оставил отзыв 15 апреля 2019 в 20:05 к странице Городская больница №4 (Больница скорой помощи)
Отнёс на ремонт Edge Led подсветки, телевизор Samsung 46 диагональ. Подсветку заказал сам, прилетели очень...
Пользователь Константин оставил отзыв 15 апреля 2019 в 00:14 к странице Лотос, сервисный центр Samsung, LG
Решили полететь в Египет, выбрали отель, все хорошо....но ...Наш менедежер предложил вылететь намного раньше...
Пользователь Елизавета оставил отзыв 14 апреля 2019 в 11:16 к странице Интурист-Кировоград, туристическое агентство